Cappy Fruit Grain: Bu içeceği yemek için!

Hem yenilen hem de içilebilen bir şeye ne denir? Buna yemek için bir içki denir! Adı benim Cappy Meyve Tahılım! Cappy Fruit Grain, gerçek şeftali parçaları içeren eşsiz bir üründür. Düşünün, mevsiminde özenle seçilen şeftalilerin kabukları elle soyuluyor ve küçük küpler haline getiriliyor. Daha sonra bu küpler özel dolum makineleri ile lezzetli meyve sularının içerisine dağıtıldığında ortaya daha önce hiç yapılmamış yepyeni bir lezzet çıkıyor. Diğer bir avantajı ise Cappy Meyve Tanelerinin kıvamı, yoğun tadı ve hoş kokusu ile çok farklı olması ve doğal olmayan hiçbir koruyucu içermemesidir.

Cappy Meyveli Gevrek; diyaloğu kampanyanın merkezine koyarak Twitter, Facebook ve Ekşi Sözlük gibi platformlardaki çelişkileri irdeliyor.

Ürün lansman kampanyası başlarken iki ünlü isim kenara çekilmeye çalışır: Hayko Cepkin ve Mustafa Topaloğlu. Başlı başına paradokslar, dizinin ilk internet talk show’u “Get Out”ta konuklar, uzun süredir kafamızda dönüp duran ama hiçbirimizin düşünmek istemediğimiz sorulardan sıyrılmaya çalışıyor. Mustafa Topaloğlu ve Hayko Cepkin’in paradoksal tartışmaları herkesi çok değiştirecek.

Siz de şansınızı denemek ve içinizdeki gizli filozofu ortaya çıkarmak için videoyu izleyebilirsiniz. #dışında Hashtag’i kullanarak Tweetlerinizle paradoksu çözmeye yardımcı olabilirsiniz. yardıma ihtiyacın olduğunu görüyorsun @meyvetanemTakip edebilirsin.

Başrollerini Mustafa Topaloğlu ve Hayko Cepkin’in paylaştığı serinin ilk internet talk show’u 7 Mart’ta Cappy Türkiye’nin Facebook sayfasında!

Yecek mi içecek mi? Burada, #dışında!

Kampanyanın geri kalanını ve paradoksal konuklarla bir sonraki talk show’ları görmek için:
http://cappy.com.tr/yenecekbuicecek
http://www.facebook.com/CappyTurkiye
http://twitter.com/Meyve Tanem
Adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Bu, bumads reklam içeriğidir.

ad_client=”2d8e1fd2-80dc-44f1-b741-c7fd7cc24676″;ad_offer=”127″;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *