Sorumluluk reddi

https://lezizlezzetler.com/  (“şirket”, “ben”, “biz” veya “biz”), bu web sitesinde bir kamu hizmeti olarak çeşitli konularda mesleki, finansal, gayrimenkul, vergi, ilişki veya Sağlık tavsiyesi veriliyor. Bunlar sadece benim kişisel görüşlerim.

 

“Siz” terimi, web sitesini kullanan, ziyaret eden ve/veya görüntüleyen herkesi ifade eder.

Lütfen bu Feragatnameyi dikkatlice okuyun ve herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme hakkımı saklı tutarım.  Bu web sitesini ziyaret ederek ve kullanarak, Şartlar ve Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız ile birlikte bu Sorumluluk Reddi’nin bağlayıcılığını kabul etmiş olursunuz. Web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu Sorumluluk Reddi’nde gelecekteki değişiklikleri ve güncellemeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Sorumluluk Reddi’ne bağlı kalmak istemiyorsanız, Web Sitesine erişmemeli veya Web Sitesini kullanmamalısınız.

 

 

GENEL  SORUMLULUK REDDİ

Bu web sitesindeki tüm içerik ve bilgiler yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır, herhangi bir türde profesyonel tavsiye teşkil etmez ve bu web sitesinin kullanımı ile herhangi bir profesyonel-müşteri ilişkisi oluşturmaz. Sizinle profesyonel-müşteri ilişkisi, ancak ücret yapımız ve belirli bir konuda sizinle çalışmak için diğer şartlar dahil olmak üzere, sizinle imzalamış olduğunuz yazılı bir sözleşmeyi açıkça imzaladıktan sonra oluşturulur. Doğru genel bilgiler sağlamaya çalışmamıza rağmen, burada sunulan bilgiler herhangi bir türde profesyonel tavsiyenin yerini tutmaz ve yalnızca bu bilgilere güvenmemelisiniz.

 SORUMLU ORTAK / ÜÇÜNCÜ ŞAHIS BAĞLANTILARININ AÇIKLANMASI VE REDDİ

Üyemiz aracılığıyla bu ürünleri veya hizmetleri tıkladığınızda ve/veya satın aldığınızda komisyonlar ve/veya finansal ödüller karşılığında ürünleri veya hizmetleri Sitede tanıtılabilen veya reklamı yapılabilen diğer işletmelerle ortak olabilir veya farklı bağlı kuruluş pazarlama programlarının bir parçası olabiliriz. bağlantılar. Bağlı kuruluş bağlantımız aracılığıyla size hiçbir ek ücret ödemeden bir satın alma işlemi yaparsanız bir komisyon alacağız.

Başka ürünler, hizmetler, koçlar ve danışmanlar da önerebiliriz, ancak böyle bir ifade, sağlanan bilgilerin doğru olduğunu onaylama veya beyan etme amacını taşımaz. Bunları kişisel deneyimlerimize dayanarak öneriyoruz, ancak bu tür ürünler, hizmetler, koçlar ve danışmanlar hakkında tam olarak doğru bilgi aldığınızdan emin olmak için kendi gerekli özeni göstermek yine de sizin sorumluluğunuzdadır.

Web sitelerine, reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Ortak Programına katılıyoruz.

Bu bağlı kuruluş veya üçüncü taraf ilişkileri, burada size sunulan içerik, bilgi, hizmet ve materyallerin bütünlüğünü hiçbir şekilde tehlikeye atmaz ve bu ürünleri veya hizmetleri satın almak için bu bağlı kuruluş bağlantılarına tıklama zorunluluğunuz yoktur. Bu ortaklık programları, kişisel deneyimlere ve tercihlere göre seçilir.

Size kolaylık sağlamak için bu bağlı kuruluş bağlantılarını sitede sağlamamıza rağmen, bu harici siteler üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve sunulan içerik ve bilgilerden yalnızca onlar sorumludur. Bu nedenle, lezizlezzetler.com yazarları ve/veya görevlileri, çalışanları, halefleri, hissedarları, ortak girişim ortakları veya bizimle çalışan herhangi biri, bu harici web sitelerinde sunulan herhangi bir içerikten ve bunlardan kaynaklanan zararlardan sorumlu veya yükümlü tutulamaz.

Bu ifşa politikası, web sitemizde, sosyal medyada, e-postalarda, kurslar, e-kitaplar, hizmetler gibi ürünlerde ve sizinle diğer iletişim araçlarıyla paylaştığımız tüm bağlı kuruluş bağlantıları için geçerlidir.

 

KÂR REDDİ VE DİĞER REDDİ

Zaman zaman sitede ürün incelemeleri ve referansları dahil olmak üzere gelir raporlarımızı ve mevcut veya eski müşterilerimizin başarı sonuçlarını ifşa edebiliriz. Bu gelir raporları, ürün incelemeleri ve referanslar doğrudur ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.

Bu bilgileri  size örnek olarak paylaşıyoruz  , ancak burada sunulan aynı bilgileri, incelemeleri, ürünleri, hizmetleri, ipuçlarını ve teknikleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sonuçlarınız ve başarılarınız hakkında herhangi bir garanti veya söz vermiyoruz.

Sizi kendi durum tespiti ve araştırmanızı yapmaya teşvik ediyoruz ve kazançlarınız ve sonuçlarınızdan yalnızca siz sorumlusunuz. Kazanç potansiyeliniz ve sonuçlarınız kişisel koşullarınıza, yeteneklerinize, deneyiminize ve becerilerinize bağlıdır. Buna göre, bilgi, rapor, inceleme, burada size sunulan ürünler ve/veya hizmetler.

YAYINLARIN / YORUMLARIN REDDİ

 Web sitemize, önerdiğimiz veya kişisel deneyimimiz veya kullanımımız için değerli olan ürünler veya hizmetler hakkında zaman zaman sponsorlu blog gönderileri ekleyebiliriz.

 

Size kitap incelemeleri, hizmetler ve diğer öneriler sunmak için farklı ürünleri, hizmetleri ve diğer kaynakları inceleyebiliriz. İncelemelerimiz ve sponsorlu içerik karşılığında teşvikler, indirimler, tazminat veya ücretsiz ürünler alabiliriz. Tüm bu incelemeler ve sponsorlu gönderiler, yalnızca iyi niyetle yapılmış dürüst görüşlerimizdir. Onlara güvenmeden önce her zaman kendi durum tespitinizi yapmanız teşvik edilir.

 

Bu bilgileri  size örnek olarak paylaşıyoruz  , ancak burada sunulan aynı bilgileri, incelemeleri, ürünleri, hizmetleri, ipuçlarını ve teknikleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sonuçlarınız ve başarılarınız hakkında herhangi bir garanti veya söz vermiyoruz.

 

Sizi kendi durum tespiti ve araştırmanızı yapmaya teşvik ediyoruz ve kararlarınızdan, bağlı kuruluş bağlantılarımızdan satın alımlarınızdan, sponsorlu içerikten ve sonuçlardan yalnızca siz sorumlusunuz. Kazanç potansiyeliniz ve sonuçlarınız kişisel koşullarınıza, yeteneklerinize, deneyiminize ve becerilerinize bağlıdır. Buna göre, bilgi, rapor, inceleme, burada size sunulan ürünler ve/veya hizmetler.

 

SORUMLU ADİL KULLANIMIN REDDİ 

 

Bu web sitesi, diğer web sitelerinden ürün resimleri, üretici logoları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ürünleri inceler. Bu nedenle, Sitedeki bu tür içerikler için herhangi bir telif hakkı talep edilmemektedir ve bu tür materyallerin ihlal ediyor gibi görünmesi durumunda, söz konusu ihlal iddiasına ABD telif hakkı yasalarının adil kullanım ilkeleri uyarınca izin verildiğini tasdik ederiz. Herhangi bir materyalin yetkisiz bir şekilde kullanıldığını düşünüyorsanız, lütfen ____   finansalinfo@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin. 

 

 

GARANTİ YOK

 

WEB SİTESİNDEKİ TÜM İÇERİK, BİLGİ, ÜRÜN VE/VEYA HİZMETLER, SATILABİLİRLİK VEYA BELİRLİ BİR PURİYE UYGUNLUK GARANTİLERİ DAHİL HİÇBİR BEYAN VEYA GARANTİ OLMAKSIZIN “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” SUNULMAKTADIR. ŞİRKET BU SİTEDE SUNULAN İÇERİK, BİLGİ, MATERYAL, ÜRÜN VE/VEYA HİZMETLERLE İLGİLİ HİÇBİR BEYAN VEYA GARANTİ VERMEZ. ŞİRKET, SİTENİN İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAK İÇİN ÇALIŞACAĞI VEYA ÇALIŞACAĞI VEYA BURADA VERİLEN BİLGİLERİN TAM, GÜNCEL VEYA HATASIZ OLACAĞINA DAİR HİÇBİR GARANTİ VERMEZ. ŞİRKET, ZIMNİ VE AÇIK TÜM GARANTİLERİ HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE REDDEDER.

 

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

 

Bizim ve/veya memurlarımızın, çalışanlarımızın, haleflerimizin, hissedarlarımızın, ortak girişim ortaklarımızın veya bizimle ilişkili herhangi birinin hiçbir durumda doğrudan, dolaylı, tesadüfi, sonuç olarak ortaya çıkan, hakkaniyete uygun, özel, cezalandırıcı, örnek teşkil eden veya Burada sunulan tüm içerik, bilgi, ürün, hizmet ve grafikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan diğer zararlar.

 

Web sitesinin kullanımının riskinin size ait olduğunu ve kişisel ve sağladığınız herhangi bir bilginin doğruluğundan, eylemlerinizin sonuçlarından, kişisel ve ticari sonuçlardan ve bunlarla bağlantılı diğer herhangi bir kullanımdan yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu açıkça kabul etmektesiniz. internet sitesi.

 

Ayrıca, bizim ve/veya memurlarımızın, çalışanlarımızın, haleflerimizin, hissedarlarımızın, ortak girişim ortaklarımızın veya bizimle çalışan herhangi birinin, 1) web sitesindeki herhangi bir hata veya eksiklikten, gecikmeden veya reddetmeden kaynaklanan zararlardan size karşı sorumlu olmayacağını açıkça kabul edersiniz. herhangi bir ürün veya hizmetin ihlali, herhangi bir tür performans hatası, çalışmanızın ve web sitesini kullanımınızın kesintiye uğraması, bilgisayar virüsleri dahil web sitelerine saldırılar, bilgi ihlali ve diğer her türlü sistem arızası. 2) web sitesiyle ilgili herhangi bir gelir, kullanım, veri, gelir, kar, iş veya herhangi bir şerefiye kaybı; 3) ihmalimizden bağımsız olarak, üçüncü şahıslar tarafından web sitesinden bilgilerinize herhangi bir hırsızlık veya yetkisiz erişim;

 

Bu sorumluluk sınırlaması, bu tür bir sorumluluğun ihmal, sözleşme ihlali, haksız fiil veya diğer herhangi bir yasal sorumluluk teorisinden kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılmaksızın geçerlidir. Burada sunulan içerikle ilgili olarak açık veya zımni herhangi bir garanti vermediğimizi ve burada belirli sonuçların vaat edilmediğini kabul ediyorsunuz.