Telefonu kapatıp çamaşırları toplamaktan sıkılmadın mı?

Çamaşır makinesinin bitmesini beklemek, asmak, kurumasını beklemek, hepsini tek tek toplamak… Kendine saklamak yerine deterjana harcamak boşa zaman kaybı.

Zaten kış, çamaşırları asarsan is ve toz yapışır. Evin içine asarsak evin içinde neme neden olur. Makinenin kuruması için desen, çamaşır makinesinin durma süresi hesaplanmalı, çamaşırların kırışmaması için beklenmelidir. Yani çamaşırları kurutma makinesine aktarmak, asmak kadar zordur. Ayrıca her banyo 2 makine için yer ayıracak kadar büyük değil…

Artık temiz, kuru bir çamaşır için bu kadar uğraşmayalım diye. Vestel kurutmalı çamaşır makinesi Orada. Vestel kurutmalı çamaşır makinesi çamaşırlarınızı kesintisiz olarak yıkar ve kurutur. Çamaşır için biriktirdiğimizde artık keyfimize göre oluyor.

 

Vestel çamaşır makinesinin en dikkat çekici özelliklerinden biri 29 dakikalık hızlı yıkama ve kurutma programı. Türkiye’de en hızlı yıkama-kurutma fonksiyonu. Bir düşünün, o gün giymek isteyeceğiniz gömlek, etek, süveter kirli de olsa siz kahvaltınızı bitirmeden giymeye hazır oluyor. Bu harika değil mi?

 

Vestel çamaşır kurutma makinesinin “akıllı” ve “ekonomik” özelliklerini detaylı incelemek için tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
 

Tasarruf demişken, A+++ yıkama performansına sahip Vestel kurutmalı çamaşır makinesinin ek tasarruf sağlayan bir özelliği daha var: EcoTime. Bu özelliği kullandığınızda, makineniz düşük güç saatlerinde çalışır. Bu tasarruf, doğrudan elektrik faturanıza indirim şeklinde yansır.

Vestel kurutmalı çamaşır makinesini detaylı incelemek hatta ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı ile hemen satın almak isterseniz aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz: http://bit.ly/1hRylg7″ target=”_blank ” >http://bit.ly/1hRylg7

http://www.bumads.com.tr?clientid=2d8e1fd2-80dc-44f1-b741-c7fd7cc24676&offerid=1003″ title=”bumads” target=”_blank” rel=”nofollow”>bumads reklam içeriği.
ad_client=”2d8e1fd2-80dc-44f1-b741-c7fd7cc24676″;ad_offer=”1003″;
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *