Dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi Rowenta’yı keşfedin!

Güvenilir ev aletleri markası Rowenta yine yeniliklere imza atıyor. Sessizlik Kuvveti Aşırı Kendi adını taşıyan elektrikli süpürge serisinde gücü ve sessizliği sunuyor. Sessiz bir şekilde çalışırken evimizi köşe bucak temizleyen Rowenta ile yeni bir temizlik çağına giriyoruz.

Rowenta Silence Force Extreme, dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesidir! Düğmeye bastığınızda çalıştığını zar zor anlıyorsunuz. Bu sessizliğinin yanı sıra üstün temizleme gücüne de sahiptir.

Torbalı ve torbasız olmak üzere iki farklı kategoride bulunan ve toplamda 8 farklı renkten oluşan bu süpürgeler gerçekten harika! Torbasız, Multi-Cyclone teknolojisi sayesinde 300 km/s hızla tozu elektrikli süpürgeye çeker. Aynı zamanda emiş performansını kaybetmeden evi süpürmek artık çok daha kolay ve zahmetsiz.

Rowenta Silence Force Extreme’in nasıl çalıştığını burada görebilirsiniz:

Rowenta elektriğin geldiği ve enerji tüketiminin %50 azaldığı bugünü düşündü. Tasarım ve renk olarak hayran kalacağınız bir Rowenta mutlaka vardır. Mesela ben moru seviyorum!

Ayrıca kullanım konforunu artırmak için özel olarak tasarlanan diğer aksesuarlar, evdeki hayatınızı çok daha kolaylaştırıyor. Koltuk altlarını temizlemek için uzanmanıza veya eğilmenize gerek yok.

Kısacası evinizde sessiz bir güç arıyorsanız aşağıdaki linke bakmadan geçmeyin derim.

Rowenta

http://www.rowentasupurge.com/

Bu, bumads reklam içeriğidir.

ad_client=”2d8e1fd2-80dc-44f1-b741-c7fd7cc24676″;ad_offer=”213″;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *