Bernardo’da fark yaratan yenilikler!

Zarif tasarımları ve kaliteli ürünleriyle tanınan Bernardo, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için yepyeni ürün ve hizmet standartları sunuyor. Bernardo, satış öncesi ve sonrası içimizi rahatlatan bu yeni standartları şöyle sıralıyor:

Garantili kırık parçalar!

Bernardo’dan aldığınız sofra takımlarınızın parçaları kırılır diye üzülmeyin. Çünkü Bernardo; 12 kişilik yemek takımları için 5 yıl, 6 kişilik yemek ve kahvaltı takımları için 2 yıl parça temini garantisi vermektedir. Bulaşıklarınızın kırılan parçaları en kısa sürede Bernardo tarafından temin edilir. Ayrıca sofra takımlarınızı ek parçalarla zenginleştirmek isterseniz en sık kullandığınız parçaları Bernardo’dan satın alabilirsiniz.

%100 sağlıklı hammadde!

Çoğumuz sofra takımı alışverişi yaparken sadece desen ve renklere odaklanırız; ancak ne yazık ki günümüzde pek çok üretici maliyetleri düşürmek ve daha fazla kar elde etmek için insan sağlığına zararlı hammaddeler kullanmaya yönelmektedir. Normalde 1200 derecelik fırınlarda sabitlenmesi gereken sırlar ve tasarımlar, ağır metaller kullanılarak 800 derecede sabitlenebilir. Bu enerji ve maliyet tasarrufu sağlar.

Bernardo ise üretim süreçlerinde sağlığa zararlı hiçbir hammadde kullanmamaktadır. Bernardo %100 sağlıklı hammaddelerle ürettiği sofra takımları ile ailenizin sağlığını önemsiyor.

Garantili değişim!

Bernardo’dan aldığınız sofra takımlarını paketini açmadığınız sürece 5 yıl içerisinde değiştirebilirsiniz. Böylece değişen trendlere ve zevklere uyum sağlayan sofra servisi ile şık sofralar oluşturabilirsiniz.

Nakliye hizmeti sağlandı!

Mağazalardan veya bernardo.com.tr’den satın aldığınız sofra takımları kargo ile size ulaşırsa, kırılır veya zarar görürse, Bernardo ürününüzü hemen yenisi ile değiştirir. Sorunsuz bir alışveriş deneyimi Bernardo’da sizi bekliyor.

Bernardo’yu Facebook’ta takip edin, yeniliklerden ilk siz haberdar olun: https://www.facebook.com/bernardosofratasarimuzmani

Bu, bumads reklam içeriğidir.
ad_client=”2d8e1fd2-80dc-44f1-b741-c7fd7cc24676″;ad_offer=”378″;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *